خانه / صادرات چرم شترمرغ / تجارت و صادرات چرم شترمرغ به پاکستان

تجارت و صادرات چرم شترمرغ به پاکستان

صادرات و تجارت چرم شترمرغ به پاکستان امروزه بسیار به کار می رود و سود بسیاری از آن به دست می آید و می توان تجارت خوبی را از آن به دست آورد.

تجارت هر کالایی در جهان دارای پارامتر های مهمی هست که برای چرم شترمرغ، باید مواردی نیز بررسی و تحقیق شود و طبق اصول پیش رفت تا در صادرات و واردات به خوبی حرکت نمود.

بهترین کارخانه تولیدی چرم شترمرغ در ایران کجا می باشد و چگونه می توان آن را خریداری کرد؟

تجارت چرم شترمرغ

کارخانه تولیدی چرم شترمرغ در ایران

اگر بازدید از کارگاه های تولیدی تجارت چرم شترمرغ داشته باشید مشاهده خواهید کرد که دسته های زیادی از پوست های گوسفندان را روی هم چیده اند و برای جلوگیری از فاسد شدنشان سطح آن ها را نمک می زنند.

تبدیل شدن پوست خام شترمرغ به انواع چرم باید با گذراندن چند مرحله انجام شود که به طور میانگین یک هفته زمان لازم است.

کارخانه تولیدی چرم شترمرغ با در نظر داشتن همه موارد در کیفیت و کارایی آن بسیار مهم می باشد و باید با دقت زیادی انجام گیرد تا مورد پسند و اعتماد مردم قرار گیرد، این کارخانه دارای نشان استاندارد از سوی وزارت بهداشت می باشد که روی چرم ها چسبانده می شود تا مورد پسند و اعتماد همه قرار بگیرد.

تجارت چرم شترمرغ به صورت بین المللی بسیار زیاد می باشد و کاربرد های فراوانی نیز دارد.

تجارت چرم شترمرغ

تجارت چرم شترمرغ به صورت بین المللی

ایران به عنوان دومین تجارت چرم شترمرغ در جهان می باشد و صادرات 15هزار تخته چرم شترمرغ در سال صورت می گیرد ، گوشت شترمرغ جزو با کیفیت ترین گوشت های قرمز محسوب می شود و قابلیت هضم راحت تری نسبت به گوشت مرغ و گوسفند دارد همچنین این گوشت میزان آهن بالا و چربی کمتری دارد.

تجارت چرم شترمرغ به صورت بین المللی امروزه بسیار زیاد شده و در انواع مختلفی تجارت آن صورت می گیرد و می توان آن را به صورت عمده یا خرده به فروش عموم مردم رساند و یا از طریق فروش عمده با قیمت مناسب تر تجارت خوبی را داشت ، هر چه چرم تولید شده دارای کیفیت بالاتری باشد دارای تجارت بالا و پر سودی نیز خواهد بود.

امروزه قیمت چرم به دلار به کشور های دیگر صادر می شود و قیمت دلار در قیمت چرم تاثیر بسیاری دارد.

تجارت چرم شترمرغ

ارائه قیمت چرم به دلار

امروزه با صادر کردن چرم به کشور های همسایه و به نرخ مصوب دولتی انجام می شود که بیشتر به دلار این کار انجام می شود و می توان آن را با تغییر قیمت دلار می توان به قیمت مناسب تری به فروش عموم مردم رساند.

هرچه کیفیت چرم بالاتر باشد با قیمت بالاتری به فروش می رسد، همچنین امروزه با وارد کردن مواد اولیه چرم از کشور های خارجی و تولید آن در کشور و سپس صادر کردن آن به مناطق دیگر دارای قیمت بالایی خواهد بود، امروزه با تغییر نرخ دلار قیمت چرم نیز دچار نوساناتی می شود و بستگی به افزایش و کاهش آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

قیمت چرم
قیمت چرم

کیفیت چرم ارائه شده نیز در نوع قیمت جهانی چرم پوست شترمرغ بصورت دلاری آن تاثیر گذار خواهد بود .

صادرات چرم شترمرغ چگونه و از چه طریقی انجام می شود تا بتوان سود بالایی از فروش آن به دست آورد؟

تجارت چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ ایرانی

صادرات انواع چرم شترمرغ ایرانی به صورت عمده و با قیمت مصوب دولتی و نرخ روز انجام می شود و سود بسیار بالایی دارد، میزان صادرات این محصول به کشور های دیگر نشان از این می دهد، چرم ایرانی در جهان شناخت خوبی پیدا کرده است و با نظرسنجی های صورت گرفته به وضوح دیده می شود چرم های تولید شده در ایران دارای کیفیت بسیار مرغوب و ممتازی هست.

از محصولاتی که میزان صادرات آن به بسیاری از کشورهای اروپایی با رشد قابل توجهی همراه بوده است می توان به چرم تولید شده در کشور ایران اشاره کرد، چرم ایرانی از جمله محبوب ترین و پر فروش ترین نوع از چرم در دنیا به شمار می آید که آن را می توان در مدل های زیادی صادر کرد و سود برد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم ایران به ایتالیا

صادرات چرم شترمرغ ایران به ایتالیا

روال کار صادرات چرم ایران به ایتالیا را دنبال کنید تا این که به کیفیت …