خانه / پوست چرم / فروش پوست چرم طبیعی شترمرغ برای صادرات

فروش پوست چرم طبیعی شترمرغ برای صادرات

وجود یک بازار فروش برای پوست چرم طبیعی شترمرغ می تواند موجب شود که آوازه آن تا جایی گسترش یابد که چرم های شترمرغ برای صادرات راهی شرکت های بازرگانی شوند و برای کشور موجب ارز آوری بیشتر باشند.

فروش پوست شترمرغ برای کارخانه های دباغی به منظور تولید چرم شترمرغ انجام می شود. این چرم ها را برای صادرات کنار می گذارند و آن ها را به صورت کراست و رنگ نشده و یا چرم های شترمرغ رنگی می فروشند.

آیا می دانید که انتخاب پوست شترمرغ مرغوب می تواند روی کیفیت چرم تولیدی اثرگذار باشد؟

پوست چرم طبیعی شترمرغ

پوست چرم طبیعی شترمرغ

از بهترین پوست شترمرغ برای تولید چرم استفاده می شود که باید تازه و بدون جای زخم باشد. به همین دلیل، شترمرغ هایی را که قرار است پوست آن ها در آینده به چرم تبدیل شود، تحت مراقبت های خاص تری قرار می دهند تا این که از نظر فیزیکی آسیب نبینند.

زمانی که پوست شترمرغ از صدمه در امان بماند می توان بهترین چرم طبیعی را تولید کرد. پوست شترمرغ در کارخانه پس از گذراندن مراحل مختلف مربوط به دباغی، تبدیل به چرم طبیعی می شود که می توان آن را با استفاده از روش های رنگرزی، رنگ آمیزی کرد که جلوه بیشتری پیدا کند.

پوست چرم طبیعی شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ

نحوه صادرات چرم شترمرغ اصل به موارد زیادی وابسته است که فاصله جغرافیایی روی آن ها تاثیر می گذارد. وضعیت صادراتی چرم شترمرغ به گونه ای است که می توان روی آن به عنوان یک سرمایه گذاری سودآور حساب کرد.

صادرات چرم شترمرغ طبیعی و اصل امروزه بر اساس معیار سنجی های معتبر انجام می شود!

پوست چرم طبیعی شترمرغ

انجام آزمایشات مختلف نشان داده است که کیفیت و دوام چرم شترمرغ صادراتی مورد تایید می باشد. محصولات چرم شترمرغ پس از گذشت چند سال نیز کیفیت خود را حفظ کرده اند.

از این رو، می توان چرم شترمرغ را به عنوان یک محصول اصل و شیک وارد بازار صادرات کرد. بسیاری از انواع البسه شیک و زیبا به کمک چرم شترمرغ تولید می شوند که افراد زیادی تمایل دارند از آن ها استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

پوست چرم شترمرغ اصل

خرید عمده پوست چرم شترمرغ اصل

خرید پوست چرم شترمرغ اصل بصورت جزئی یا عمده توسط تاجران انجام می شود که …