خانه / چرم طبیعی / فروش عمده و جزئی چرم طبیعی شترمرغ

فروش عمده و جزئی چرم طبیعی شترمرغ

فروش عمده و جزئی چرم طبیعی شترمرغ توسط چه مراکزی انجام می شود؟ آیا تولید کنندگان و شرکت های پخش نیز اقدام به فروش جزئی چرم شترمرغ به تولید کنندگان محصولات چرمی و یا تاجران این حوزه می کنند؟

در حال حاضر چرم طبیعی شترمرغ یکی از پرکاربرد ترین انواع چرم های طبیعی در صنایع پوشاک می باشد و میزان صادرات این چرم نیز بسیار بالا است.

تجارت این چرم در بازار داخلی و خارجی از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و بسیاری از تولید کنندگان محصولات چرمی در جهان از این چرم طبیعی در تولیدات خود استفاده می نمایند.

چرم شترمرغ نیز دارای درجه های کیفی مختلفی بوده و نمونه های درجه یک آن دارای قیمت بسیار بالایی هستند.

چرم طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ

زمانی که فرآیند دباغی پوست خام شترمرغ به اتمام می رسد و در نهایت پوست خام فاسد پذیر به چرم فساد ناپذیر تبدیل می شود، کارشناسان اقدام به بررسی چرم شترمرغ به دست آمده می کنند.

کارشناسان اقدام به بررسی چرم طبیعی شترمرغ از نظر کیفیت، نرمی، رخ، رنگ و انعطاف پذیر می نمایند و در نهایت درجه کیفی آن را تعیین می کنند.

چرم شترمرغ درجه یک به عنوان بهترین نوع چرم طبیعی محسوب می شود که قابلیت صادرات به کشور های مختلف آسیایی و اروپایی را نیز به دلیل برخورداری از تمامی استاندارد ها و ویژگی های لازم دارد.

چرم طبیعی شترمرغ

فروش عمده چرم شترمرغ

فروش عمده چرم شترمرغ توسط صنایع چرم سازی در کشور و همچنین تاجران و فعالان حوزه چرم انجام شده و انجام معاملات این چرم طبیعی کاملا به صورت اصولی و با قیمت روز چرم شترمرغ خام انجام خواهد گرفت.

در خرید عمده چرم شترمرغ باید بسیار محتاط بوده و به هیچ وجه از افراد ناشناس و مراکز غیر معتبر اقدام به خرید نکرد.

چرم طبیعی شترمرغ

شرکت های پخش و نمایندگی های مجاز شرکت های چرم سازی در زمینه فروش عمده و جزئی چرم شترمرغ فعالیت کرده و تنها برخی از تولید کنندگان نیز تحت شرایط خاصی اقدام به فروش جزئی چرم شترمرغ می نمایند.

در زمینه آگاهی از شرایط خرید عمده و جزئی چرم طبیعی شترمرغ می توانید به صورت مستقیم از طریق راه های ارتباطی زیر اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید چرم طبیعی در ایران

آیا اطلاع دارید که مرکز تولید چرم طبیعی در ایران، چه نوع از چرم ها …