خانه / چرم شترمرغ / خریدار چرم شترمرغ برای صادرات به اروپا

خریدار چرم شترمرغ برای صادرات به اروپا

اغلب شرکت های بازرگانی به عنوان خریدار چرم شترمرغ برای صادرات به اروپا محسوب می شوند و همواره به دنبال بهترین و مرغوب ترین چرم شترمرغ در بازار بوده که از تمامی استاندارد های جهانی نیز برخوردار باشند.

کشور های اروپایی بسیار زیادی امروزه در حال واردات چرم شترمرغ از ایران می باشند و در حال حاضر میزان صادرات چرم شترمرغ به کشور های اروپایی نظیر فرانسه، ایتالیا، ترکیه و… بسیار زیاد می باشد.

تاجران و شرکت های بازرگانی اغلب در قالب خریدار چرم شترمرغ با صنایع چرمسازی قرارداد همکاری بسته و اقدام به خرید عمده چرم شترمرغ درجه یک از آن ها می نمایند و سپس شرایط لازم برای صادرات این محصولات را فراهم می نمایند.

خریدار چرم شترمرغ

خریدار چرم شترمرغ صادراتی

خریدار چرم شترمرغ صادراتی همواره به دنبال محصولاتی بوده که از نظر کیفیت و مرغوبیت مطابق با استاندارد های جهانی باشد و شرکت های اروپایی کاملا از کیفیت و مرغوبیت آن نهایت رضایت را داشته باشد.

به همین دلیل نیز اکثر خریداران سعی می کنند قبل از خرید عمده چرم شترمرع ابتدا کیفیت و مرغوبیت آن را به وسیله دانش و تجربه خود و یا با استفاده از ابزاری که دارند، تجزیه و تحلیل کرده و در صورت استاندارد بودن محصول، خرید نمایند.

گاهی اوقات شرکت های بازرگانی معتبر برای بررسی کیفیت محصولات آن ها را به آزمایشگاه های تخصصی ارسال می کنند.

خریدار چرم شترمرغ

تاجران باتجربه با بررسی نرمی و لطافت، انعطاف پذیری و موارد دیگر می توانند کیفیت و مرغوبیت چرم را بررسی نمایند.

خریدار چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ به اروپا

صادرات چرم شترمرغ به اروپا و آسیا به صورت مستقیم تولید کنندگان و به صورت غیر مستقیم توسط شرکت های بازرگانی در حال انجام می باشد.

در سال های اخیر میزان صادرات چرم به کشور های مختلف جهان از رشد خوبی برخوردار بوده است و درآمد های بسیار خوبی نیز نصیب کارخانجات صنعتی و شرکت های بازرگانی در داخل کشور شده است.

خریدار چرم شترمرغ برای صادرات به اروپا از تمامی قوانین و شرایط مربوط به صادرات چرم آگاهی داشته و تمامی مراحل صادرات را به درستی انجام می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ از حداقل تا حداکثر چقدر است؟ آیا این …