خانه / چرم شترمرغ / چرم ساق پا شترمرغ قیمت فروش عمده

چرم ساق پا شترمرغ قیمت فروش عمده

چرم ساق پا شترمرغ به عنوان چرمی درجه یک و بادوام قیمت های متفاوتی را در بازار دارد که برای خرید آن می توانید از طریق سایت های فروش عمده ای چرم اقدام نمایید تا به بهترین قیمت فروش آن در بازار کشور دست یابید.

چرم شترمرغ از بخش های مختلف بدن ان به دست می آید از همین رو می توان گفت که ضخامت چرم به دست آمده از پوست شترمرغ متفاوت می باشد.

با توجه به تفاوت ضخامت باید در خرید چرم شترمرغ دقت بسیاری به خرج داد تا با توجه به مورد استفاده بهترین نوع آن را خریداری کرده و از مزیت دوام و مقاومت آن بهره کافی را برد.

استحکام بالا در عین نرمی و انعطاف سبب شده تا چرم طبیعی شترمرغ در رده بهترین چرم ها دسته بندی گردد.

چرم ساق پا شترمرغ

بهترین چرم ساق پا شترمرغ

برای تولید چرم درجه یک، پوست شترمرغ با دقت بالایی از گوشت آن جدا می شود تا یک چرم یک تکه و باکیفیت به دست آید.

از چرم های پر طرفدار در بازار خرید و فروش چرم می توان به چرم ساق پا شترمرغ اشاره کرد که به عنوان چرمی ایده آل برای تولید محصولاتی با دوام و طول عمر بالا به حساب می آید.

چرم ساق پا شترمرغ

به نسبت سایر بخش های بدن شترمرغ پوست این قسمت ضخیم تر است و دوام بالایی دارد. بهترین چرم به دست آمده از ساق پای شترمرغ های پرورش داده شده در کشور از طریق مرکز فروش عمده چرم در بازار سطح کشور با قیمتی مناسب توزیع می شود.

چرم ساق پا شترمرغ

قیمت فروش چرم شترمرغ

قیمت تعیینی برای فروش چرم بستگی به رونق بازار دارد با توجه به اینکه تولید و فروش چرم وابسته به میزان پرورش شترمرغ و کشتار آن می باشد قیمت ها متغییر خواهد بود.

میزان تقاضا دریافتی برای خرید انواع چرم شترمرغ درجه یک به فروشنده در تعیین نرخ فروش آن کمک می نماید. البته که خرید از بازار باید با دقت بالایی انجام گیرد تا قیمت چرم خریداری شده متناسب با کیفیت آن باشد.

قیمت چرم
قیمت چرم

چرم ساق پا شترمرغ از بهترین انتخاب های موجود پیش روی خریدار چرم است که می تواند برای خرید آن و استفاده از آن در تولید محصولاتی خاص و منحصر به فرد استفاده نماید. قیمت چرم شترمرغ در حالت خرید عمده ای صرفه اقتصادی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

تجارت محصولات چرمی شترمرغ یا صادرات پوست و چرم این پرنده باید با نحوه امور …