خانه / تولید چرم / مرکز تولید چرم شترمرغ ایرانی

مرکز تولید چرم شترمرغ ایرانی

مرکز تولید چرم شترمرغ ایرانی، توانسته قیمت پوست شترمرغ را با صادرات به شکل عمده ثبات بخشد و پرورش دهندگان سود ویژه ای ببرند.

مرکز تولید چرم شترمرغ ایرانی یکی از بهترین تولید کنندگان چرم در کشور می باشد و دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد که دارای قیمت های بسیار مناسبی نیز هستند و به آسانی قابل تهیه می باشند.

مرکز تولید چرم شترمرغ ارج یکی از معتبرترین مراکز تولید چرم در ایران می باشد که دارای قیمت های مناسبی هستند.

مرکز تولید چرم شترمرغ

مرکز تولید چرم شترمرغ

همه تولید کنندگان محصولات چرمی و تاجران به دنبال این هستند تا اصلی ترین تولید کننده چرم شترمرغ را پیدا کنند تا بتوانند با قیمت مناسب تر و بهترین کیفیت چرم طبیعی را تهیه و در کارگاه برای تولیدات محصول استفاده نمایند.

همیشه تمام تولید کنندگان محصولات در تلاش هستند تا با بهترین عرضه کننده و تولید کننده در ارتباط باشند و می توانند به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهند و بی شک همه ما مزیت این مورد را خواهیم دانست.

قطعا چرم شترمرغ در ایران مرکزی برای پخش و فروش دارد که عموما اکثر این مراکز تولید چرم شترمرغ در ایران خود به عنوان تولید کنندگان اصلی شناخته می شوند، چرا که معمولا دفتر فروش و عرضه خود کارخانه است تا سریع تر چرم شترمرغ را در شهر پخش کنند.

دباغی پوست خام شترمرغ چگونه انجام می شود و این کار برای چه منظوری انجام می گیرد؟

مرکز تولید چرم شترمرغ

دباغی پوست شترمرغ خام

تولید چرم طبیعی در بیشتر کشور های جهان طبق استاندارد هایی صورت می گیرد که بین المللی باشد بخصوص مرحله دباغی پوست که بهتر است با مواد طبیعی یا گیاهی صورت بگیرد، در ایران نیز چرم شترمرغ با طبق استاندارد افریقا و ایتالیا به تولید می رسد، به همین خاطر در خاورمیانه، ایران به عنوان مرکز تولید چرم شترمرغ شناخته می شود.

اولین و یکی از مهم ترین مراحل اساسی در تولید چرم شترمرغ طبیعی دباغی آن می باشد در این مرحله پوست به خوبی پاکسازی شده و با مواد شیمیایی مخصوص فراوری می شود این موضوع می تواند ماندگاری پوست را افزایش داده و سطح آن را برای رنگرزی آماده کنند.

طبیعتا مرحله دباغی به منظور آنکه بتواند بهترین چرم را آماده رنگ کرد اهمیت زیادی دارد ، در هنگام دباغی کردن چرم باید توجه بسیاری انجام گیرد تا بهترین چرم تولید و به بازار عرضه گردد.

برای این منظور افراد با تجربه و زرنگی که به خوبی می توانند این کار را انجام دهند انتخاب می شوند و تا این کار به درستی انجام گیرد و چرم به دست آموه فروش بسیار بالایی با قیمت مناسب داشته باشد.

رنگ آمیزی چرم شترمرغ چگونه انجام می شود و همچنین به چه منظوری این کار انجام می گیرد؟

مرکز تولید چرم شترمرغ

نحوه رنگ کردن چرم شترمرغ

رنگ آمیزی چرم شترمرغ یکی از مراحل تولید آن می باشد که بسیار مهم است زیرا در ظاهر آن چرم بسیار اثر گذار بوده و می توان با توسط رنگ کردن بسیار خوب آن با کیفیت بالا آن محصول را به فروش انبوهی نیز رساند.

پس از مرحله دباغی حالا دیگر چرم شترمرغ آماده رنگرزی است با توجه به اینکه رنگ این چرم معمولا سفارشی بوده و افراد باید با توجه به کد رنگ های مشخص محصول خود را انتخاب کنند.

اغلب کارخانه ها سفارش رنگ را از مشتریان خود خواهند گرفت بی شک کیفیت رنگ با توجه به این که می تواند همیشه در معرض دید باشد، باید بسیار خوب باشد، چرا که چرم شترمرغ اگر به خوبی رنگرزی نشود به مرور کیفیت خود را از دست داده و بسیار زشت می شود.

فروش چرم شترمرغ در بازار به چه چیز هایی بستگی دارد و قیمت آن برحسب چه چیزی عرضه میشود؟

مرکز تولید چرم شترمرغ

فروش چرم شترمرغ در تهران

شرکت قبل از تولید برخی نمونه های چرم شترمرغ سعی می کند با دفتر تهران یا مشهد هماهنگی های لازم را انجام دهد، تا در کیفیت و سفارشات مشکلی ایجاد نگردد.

فروش چرم شترمرغ در تهران زمانی به شکل منظم انجام می شود که کاخانه وقفه ای در روند عرضه ایجاد نکند و چرم شترمرغ خام و طبیعی در سریعترین زمان ممکن پس از سفارش بدست مشتریان برساند یا دفتر تهران برساند.

معمولا از کارخانه تولید چرم، هر هفته سفارشاتی بطور عمده به دفتر تهران برای فروش ارسال می گردد و نمایندگی تهران به محض دریافت آنها را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ از حداقل تا حداکثر چقدر است؟ آیا این …