خانه / چرم شترمرغ / محصولات درجه یک از چرم شترمرغ ایرانی

محصولات درجه یک از چرم شترمرغ ایرانی

آیا می دانستید محصولات درجه یک از چرم شترمرغ ایرانی قابلیت صادرات به کشور های مختلف جهان را دارند؟ در این مطلب قصد داریم انواع محصولات چرم شترمرغ ایرانی را معرفی کرده و ویژگی های آن ها را شرح دهیم.

چرم شترمرغ ایرانی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و باکیفیت ترین انواع چرم شترمرغ در جهان شناخته می شود و این مسئله توسط کارشناسان و متخصصان چرم در کشور های خارجی نیز مورد تایید قرار گرفته است.

برند های بزرگ خارجی و داخلی محصولات بسیار باکیفیت و ارزشمندی را با استفاده از آن تولید کرده که دارای خصوصیات و ویژگی های زیادی می باشد و در بازار نیز با قیمت های بسیار بالایی توسط تاجران خرید و فروش می شود.

چرم شترمرغ ایرانی

محصولات چرم شترمرغ ایرانی

به طور کلی چرم شترمرغ ایرانی یکی از بهترین انواع چرم شترمرغ جهت تولید محصولاتی نظیر پوشاک می باشد و برند های بزرگی نیز در جهان وجود دارند که در حال تولید محصولات چرمی همچون کیف، کفش و لباس با استفاده از چرم شترمرغ هستند.

محصولات چرم شترمرغ تولید شده در داخل کشور شامل انواع کیف اداری و کیف زنانه چرمی، انواع کفش مجلسی مردانه و زنانه، انواع کاپشن، کت و پابتو و… می باشند که هر کدام نیز دارای کاربرد مشخصی بوده و برخی از برند های داخلی در حال صادرات این محصول به کشور های مختلف خارجی می باشند.

تنها از طریق شرکت ما می توانید به صورت تضمینی ارزان قیمت ترین انواع محصولات درجه یک چرم شترمرغ را خریداری نمایید.

چرم شترمرغ ایرانی

قیمت محصولات چرمی

قیمت محصولات درجه یک تولید شده از چرم شترمرغ بسته به نوع محصول، کاربرد، کیفیت چرم و میزان چرم بکار رفته در تولید آن و موارد دیگر متفاوت می باشد. شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع محصولات چرمی فعالیت دارند.

چرم شترمرغ ایرانی

معمولا لیست قیمت محصولات خود را از کانال های ارتباطی خود از جمله سایت و شبکه های اجتماعی اعلام می نمایند و از طریق آن ها می توان در هر زمان لیست موجودی و لیست قمیت روز انواع محصولات درجه یک چرم شترمرغ ایرانی را به دست آورد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ از حداقل تا حداکثر چقدر است؟ آیا این …