خانه / پوست شترمرغ / قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ از حداقل تا حداکثر چقدر است؟ آیا این حداقل و حداکثر بستگی به کیفیت پوست چرم شترمرغ دارد یا به کمیت آن؟

رنگ آمیزی پوست و چرم شترمرغ

در این مورد باید گفت که به هر دو بستگی دارد اما به کیفیت چرم پوست شترمرغ بیش از دیگری وابسته است.

به خاطر اینکه پوست چرم شترمرغ با زحمت و سختی چه در مرحله کشتار شترمرغ که با کمبود رشد و پرورش شترمرغ مواجه هستیم و چه در مرحله تولید و دباغی هزینه و مصارف زیادی را برای تولید کننده دارد به خاطر همین چرم پوست شترمرغ بیش از سایر چرم ها با افزایش قیمت مواجه است و در زمان هایی که قیمت پایین می آید باید تلاش کنید که در همان زمان مورد نظر خرید خود را انجام دهید.

چرم پوست شترمرغ

برای تهیه چرم پوست شترمرغ همانطور که گفته شد مراحل تقریبا متعددی را پشت سر می گذارد تا به یک چرم مرغوب و با کیفیت برسد.

قیمت عمده پوست خام شترمرغ

اگر از مرحله کشتار و نوع شترمرغ بگذریم، به مرحله تولید در کارگاه ها و کارخانه ها می رسیم که یکی از مهمترین مراحل جهت کار بر روی پوست شترمرغ است که بخشی از آن به صورت یکسان است یعنی در همه کارگاه ها و جدا از سفارشات مشتری تمهیدات ویژه ای مثل مرحله کراست و دباغی را پیش می برند و بعد از آن که به مرحله رنگرزی می رسد که باید طبق  سفارش مشتری رسیدگی شود.

چرم شترمرغ در مرحله قبل از رنگرزی قیمت خاص خود را دارد،که چرم شتر مرغ خام محسوب می شود و  بعد از سفارش مشتری و رسیدن به مرحله رنگرزی، قیمت پوست چرم شترمرغ کمی تغییر می کند.

البته جالب است بدانید بازرگانان و برخی از تاجران معمولا از همین چرم پوست شترمرغ خام جهت واردات و صادرات استفاده می کنند.

چرم خام

قیمت روز هر فوت چرم شترمرغ

چرم شترمرغ جزء چرم های عالی و درجه یک بازار می باشد که نسبت به دیگر چرم ها به دلیل کیفیت و مقاومت و همچنین مرغوبیت طرفدار زیاد دارد و دلیل گران تر بودن آن هم همین است.

با توجه به تغییرات بازار و نرخ تورم این قیمت هر فوت چرم شترمرغ در حال تغییر است اما قیمت چرم شترمرغ با کیفیت رو به پایین چیزی بین هر فوت 45000 تا 50000 می باشد و قیمت هر فوت چرم شترمرغ مرغوب ، هر فوت 50000 تا 55000 تومان نیز می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش چرم شترمرغ صادراتی

ایا می دانید که خرید و فروش چرم شترمرغ صادراتی به چه علت در بازار …