خانه / چرم شترمرغ / قیمت روز بهترین چرم شترمرغ ایران

قیمت روز بهترین چرم شترمرغ ایران

قیمت روز بهترین چرم شترمرغ ایران به جهت صادرات مناسب است اما در بازار داخلی اینگونه نخواهد بود، البته برخی از این چرم ها بدلیل کیفیت پایین برای بازار داخلی عالی هستند اما برای صادرات اینگونه نخواهد بود.

چرم شترمرغ ایران

چرمی که بتوان از آن در تولید محصولات متنوع مردانه یا زنانه استفاده کرد، بازار وسیعی از مشتریان را به خود اختصاص می دهد. مشتریان متعددی برای خرید چنین چرمی اقدام می کند.

پس باید روالی فراهم گردد که بر اساس آن بتوان چرم درجه یک را به مشتری عرضه کرد. چرم شترمرغ یکی از پرکاربرد ترین چرم ها می باشد.

چرم شترمرغ ایران

چرم شترمرغ ایران

صنعت چرم سازی، صنعتی است که ایرانیان از گذشته های دور در آن فعال بوده و اقدام به تولید چرم های طبیعی درجه یک از پوست حیوانات می کردند. پوست حیواناتی مثل گاو، گوسفند، بز و غیره در تهیه چرم مورد استفاده قرار می گرفته است.

امروزه یکی از جنرم هایی که به تولیدات افزوده شده، چرم طبیعی شترمرغ است. هر چند که شترمرغ از گونه پرندگان است اما به دلیل جثه بزرگی که دارد پوست مناسبی برای تبدیل شدن به چرم مورد نیاز در صنایع دارد.

به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان اقدام به تولید چرم طبیعی شترمرغ در بهترین کیفیت نموده اند، تا بدین طریق بخشی از بازار مصرف از چرم شترمرغ به دست گیرند. چرم شترمرغ گران قیمت ترین چرم های عرضه شده در بازارهای جهانی می باشد.

چرم شترمرغ ایران

قیمت روز انواع چرم شترمرغ

چرم شترمرغ تولیدی در ایران متاثر از شرایط بازار قیمت گذاری می شود. همانگونه که مطلع هستید قیمت های محصولات در ایران دارای نوسان می باشند از اینرو چرم شترمرغ نیز به دلیل تاثیرگذاری مواد مختلف در آن دارای نوسان است. پس نمی‌توان با اعلام یک قیمت ثابت به فروش آن در بازار پرداخت.

قیمت چرم
قیمت چرم

هر مشتری برای اینکه بتوانند چرم با کیفیت مورد نظر خود را خریداری کند نیاز به قیمت بروز آن دارد که دریافت قیمت به روز کار سختی برای مشتریان نمی باشد.

مشتری چرم طبیعی شترمرغ این امکان را دارد که با تماس مستقیم با فروشنده چرم شترمرغ برای خرید آن اقدام نماید و از بهترین قیمت موجود در بازار بهره مند گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش چرم شترمرغ صادراتی

ایا می دانید که خرید و فروش چرم شترمرغ صادراتی به چه علت در بازار …

پاسخی بگذارید