خانه / چرم / عرضه و فروش محصولات چرمی گاوی مناسب

عرضه و فروش محصولات چرمی گاوی مناسب

عرضه و فروش محصولات چرمی گاوی با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب توسط برخی سایت های اینترنتی معتبر در حال انجام بوده و استقبال خوبی نیز از فروش اینترنتی این محصولات چرمی شده است.

چرم گاوی نسبت به دیگر انواع چرم طبیعی در کشور به میزان بیشتری تولید شده و در تولید بسیاری از محصولات چرمی از جمله انواع کفش مجلسی مردانه و زنانه، مبل چرمی، کیف، محصولات ایمنی و دستکش کاربرد دارد.

در حال حاضر میزان قابل توجهی از چرم گاوی خام کشور توسط شرکت های چرم سازی صادر می شود.

محصولات چرمی گاوی

انواع محصولات چرمی گاوی

همانطور که گفته شد در تولید بسیاری از محصولات از چرم گاوی استفاده می شود زیرا چرم گاوی از ضخامت بیشتر و همچنین استحکام بهتری نسبت به چرم گوسفندی و چرم بزی برخوردار است. انواع کفش مجلسی مردانه و زنانه توسط شرکت ها با استفاده از چرم گاوی درجه یک تولید شده و وارد بازار می شود.

بسیاری از کیف های اداری نیز امروزه با استفاده از چرم گاوی تولید می شود. برند های بزرگ خارجی در ترکیه، ایتالیا و فرانسه همواره از چرم گاوی خام در تولیدات چرمی خود استفاده می نمایند و محصولات خود را صادر نیز می نمایند.

محصولات چرمی گاوی

فروش محصولات چرمی

فروش محصولات چرمی امروزه در طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف توسط سایت ها و مراکز فروش در حال انجام می باشد. البته بعضی از مراکز امروزه به صورت تخصصی فعالیت کرده و تنها محصولات چرمی خاصی را عرضه می نمایند.

کارشناسان توصیه می کنند مصرف کنندگان همواره برای خرید هر نوع محصول چرمی به مراکز معتبر مراجعه نمایند.

محصولات چرمی گاوی

بعضی از مراکز در حال وجود دارند که به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع کفش چرمی فعالیت می کنند و یا برخی دیگر از مراکز به صورت تخصصی در حوزه فروش انواع کیف چرمی مسافرتی و یا اداری فعالیت دارند.

برای خرید محصولات چرمی گاوی با قیمت مناسب و همچنین کیفیت عالی توصیه می شود با مشاوران فروش شرکت ما از طریق راه های زیر ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم خام درجه یک

خرید اینترنتی چرم خام درجه یک، از طرف کدام یک از شرکت های فعال در …