خانه / چرم طبیعی / صادرات چرم طبیعی خام

صادرات چرم طبیعی خام

صادرات چرم طبیعی خام اهمیت زیادی برای تولید کنندگان صنعت چرم دارد و سهم قابل توجه در اقتصاد کشور داشته، همچنین دولت نیز حمایت بخصوصی به این موضوع تا کنون انجام داده است.

صادرات چرم طبیعی

چرم طبیعی خام به سبب زیبایی خاصی که از آن برخوردار می باشد از جمله محصولاتی است که افراد بی شماری را از دیرباز شیفته خود نموده است.

با استفاده از این محصول، محصولات بسیار مختلف و متنوعی تولید می شود که تمام افراد با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانند آن را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

چرم طبیعی از رنگ های بسیار متنوع و زیبایی نیز برخوردار است که همین امر سبب محبوبیت روز افزون آن شده است.

چرم طبیعی خام

به سبب بافت بسیار خاصی که چرم طبیعی خام داراست، از مقاومت بالایی برخوردار است که همین امر موجب شده تا محصولاتی که با استفاده از این محصول تولید می شوند،

دارای استحکام و طول عمر بالاتری باشند. چرم طبیعی به نسبت ]رم مصنوعی از انعطاف پذیری بالاتری نیز برخوردار است که همین امر موجب محبوبیت آن شده است.

صادرات چرم طبیعی

تولید کنندگان توان زیادی بر بهبود کیفت چرم خام و طبیعی گذاشته اند و امروزه توانسته نظر تاجران و تولیدکنندگان محصولات چرمی دیگر کشور ها برای خرید چرم ایرانی جلب نمایند.

هم اکنون صادرات چرم طبیعی رونق گرفته و افراد بسیاری به کارخانه رجوع نموده و درخواست خرید چرم طبیعی صادراتی نموده اند و سرمایه گذاری می کنند.

راه های تشخیص چرم طبیعی

به سبب آنکه انواع مختلفی از چرم های طبیعی در بازار عرضه شده است، تشخص چرم طبیعی از چرم مصنوعی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد.

از جمله نشانه های چرم طبیعی آن است که این چرم از بوی خاصی برخوردار است که با استشمام آن می توان این بو را حس کرد و همچنین می توان اشاره نمود که چرم طبیعی از سطح ناهمگونی برخوردار است.

با توجه به این نشانه ها که نشانه های بارز و مشهودی از چرم طبیعی هستند، می توان بهترین و باکیفیت ترین نوع از چرم طبیعی را خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید چرم طبیعی در ایران

آیا اطلاع دارید که مرکز تولید چرم طبیعی در ایران، چه نوع از چرم ها …

پاسخی بگذارید