خانه / چرم شترمرغ / صادرات چرم شترمرغ مرغوب به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ مرغوب به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ مرغوب به سادگی توسط شرکت ها امکان پذیر است و بیشتر واردکننده و صادرکننده آن کشور ترکیه و قاره اروپا می باشد.

چرمهایی همچون چرم شترمرغ به خاطر داشتن طرفداران خاص، همیشه قیمت های آن توسط بازار جهانی تعیین می گردد و البته این قیمت های در کشور های جهان سوم کمی ارزان تر هست.

صادرات چرم شترمرغ مرغوب

چرم شترمرغ را به کشور ترکیه ارسال می کنند تا این که صادرات این محصول مرغوب شکل بگیرد و روابط اقتصادی آن با کشور ما در حال برقراری باقی بماند.

صادرات چرم شترمرغ مرغوب

با به کارگیری بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، انواع چرم شترمرغ اصل در کشور تولید می شود. مراحل مختلف تولید چرم شترمرغ به ترتیب طی می شوند تا در نهایت محصول اصل و مرغوب به دست خریدار برسد.

چرم شترمرغ مرغوب

این چرم یکی از مقاوم ترین و زیباترین انواع چرم طبیعی می باشد که مورد استفاده ی گوناگونی دارد. زمانی که چرم شترمرغ اصل را به رنگ های مختلفی در می آورند بر جلوه ی آن افزوده می گردد.

چرم شترمرغ را از پوست مرغوب شترمرغ تهیه می کنند تا به بازار فروش محصولات چرمی اصل انتقال دهند و سپس آن را در معرض خرید و فروش عمده در بازار کشور قرار دهند.

صادرات چرم به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ مرغوب

چرم ایرانی یکی از محصولات صادراتی به کشور ترکیه است که با در نظر گرفتن میزان تقاضای محصول فرستاده می شود.

روابط اقتصادی بین ایران و ترکیه از جهتی با مبادلات ارز و محصولات چرمی ادامه پیدا کرده است. در نتیجه ترکیه یکی از کشور هایی به حساب می آید که چرم ایران به آن جا صادر می گردد.

چرم اصل و طبیعی که از پوست شترمرغ و گاو و گوسفند تولید می شود، در ترکیه بسیار پرمصرف است، زیرا مردم رغبت زیادی به خرید محصولات چرمی درجه یک پیدا کرده اند.

چرم صادراتی هم به همین دلیل باید از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخوردار باشد و کاملا طبیعی باشد.

منبع: exportsleather.com

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش داخلی و خارجی چرم شترمرغ

شواهد نشان می دهند که امروزه بازار چرم شترمرغ موفق شده است وضعیت فروش داخلی …