خانه / چرم خام / صادرات چرم خام از ایران به اروپا

صادرات چرم خام از ایران به اروپا

صادرات چرم ایران به اروپا و سایر کشور ها قدمت زیادی دارد، در گذشته تقریبا تمام صادرات چرم به صورت خام به کشورهای صاحب صنعت چرم صورت می گرفت.

امروزه نیز با استفاده از ماشین آلات پیشرفته در امر تولید چرم و کراست و رنگ آمیزی آن علاوه به صادرات چرم خام این محصولات چرمی رنگ شده نیز صادر می گردند. چرم ارج در زمینه تولید و صادرات چرم شترمرغ فعال می باشد.

صادرات چرم ایران به اروپا

کارخانه تولید چرم طبیعی

تولیدی ها و کارخانه های تولید چرم زیادی در کشور وجود دارند اما بیشتر کارخانه های چرم اصل ایرانی جهت صاردات چرم ایران به اروپا در استان خراسان رضوی و شهر مشهد فعالیت دارند.

اکثر کارخانه ها با استفاده از چرم پوست طبیعی حیوانات اقدام به تولید چرم اصل می نمایند و همین امر موجب می گردد تا کیفیت و ظرافت چرم اصل ایرانی به راحتی با انواع چرم های غیر اصل و تولید شده از مواد شیمیایی دیگر متمایز شود.

زمانی که یک تولید کننده چرم در کشور خواهان صادرات چرم ایران به اروپا باشد باید از بهترین پوست که با نام چرم اصل ایرانی در دنیا شناخته می شود استفاده نماید که چرم ارج در این زمینه آماده ارائه محصولات خود است.

بهترین چرم و محصولات چرمی در کشور توسط کارخانه های تولید چرم اصل ایرانی تهیه می شوند که به راحتی قادر به رقابت با سایر محصولات مشابه خارجی هستند.

کارخانه تولیدی چرم اصل ایرانی

تولید چرم طبیعی در ایران

منظور از چرم طبیعی چرمی است که مستقیما از پوست حیوانات جدا شده و کار شده باشد،این نوع چرم طرفداران زیادی دارد که علت آن ماندگاری بالا و زیبایی ظاهری آن می باشد، چرم طبیعی تولید شده در ایران از انواع مختلف: چرم گاو، چرم گاومیش، چرم بز، چرم گوسفند و چرم شترمرغی می باشد که بیشتر صادرات چرم ایران به اروپا را شامل می شود.

پوست این حیوانات از دام هایی داخل کشور به دست می آید که در نوع خود بسیار مرغوب بوده دارای استحکام، نرمی و ظاهری زیبا هستند که این خصوصیات از ویژگی های مهم چرم ایرانی به حساب می آیند، چرم ارج به عنوان تولید کننده چرم طبیعی شترمرغ ایرانی در زمینه صادرات چرم ایران به اروپا فعالیت دارد.

چرم طبیعی تولید شده در ایران دارای ماندگاری بالا، نرمی خاص و زیبایی ظاهری مثال زدنی برخوردار است.

انواع چرم طبیعی تولید ایران

مرکز فروش چرم خام

مرکز فروش چرم درجه یک در زمینه چرم طبیعی با توجه به در ارتباط بودن با تولید کنندگان برتر چرم اصل ایرانی می تواند برای خریداران و صادرکنندگان این محصول جذاب، به عنوان مرجعی در نظر گرفته شود، محصولات درجه یک در این مراکز بیشتر برای صادرات چرم ایران به اروپا به فروش می رسند. قیمت گذاری ها در این مراکز با توجه به نوع چرم و دسته بندی آن از نظر کیفیتی متفاوت است.

با توجه به حجم بالای موجودی چرم در مرکز فروش، خریداران عمده می توانند با توجه به نیاز خود چرم در جه یک را برای امر فروش و صادرات چرم ایران به اروچا خریداری نماید. چرم ارج به عنوان مرکز فروش عمده چرم شترمرغ ایرانی و صادرات آن فعالیت دارد.

تهیه چرم درجه یک ایرانی در مرکز فروش چرم ارج امکان پذیر است.

مرکز فروش چرم درجه یک

صادرات چرم ایران به اروپا

ویژگی های ممتاز چرم تولید شده در ایران مانند مرغوبیت، استحکام و البته زیبایی ظاهری آن موجب شده این محصول از دیرباز تا کنون خریدارن مشتاقی در سراسر دنیا داشته باشد، همچنبن به علت قیمت های مناسب و تولید عمده چرم در ایران و مشتریان زیاد در قاره اروپا هر ساله شاهد صادارت چرم ایران به اروپا هستیم که بیشتر به صورت چرم خام به این کشورها صادر می گردد.

بسیاری از واسطه ها داخلی و خارجی نیز اقدام به خرید چرم خام از تولید کنندگان ایرانی کرده و سپس اقدام به صادرات چرم ایران به اروپا با نام چرم سایر کشورها به فروش می رسانند، چرم ارج در زمینه تولید چرم شترمرغ و صادرات آن به اروپا فعال است.

بیشتر چرم تولید شده در ایران به اروپا و سایر کشورها صادر می شود و تنها 15 درصد از آن به مصرف داخل می رسد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت هر پا چرم و پوست خام

آیا می دانید که قیمت هر پا چرم و پوست خام از طرف کدام یک …