خانه / چرم / خرید و عرضه محصولات چرمی شترمرغ اصل

خرید و عرضه محصولات چرمی شترمرغ اصل

خرید و عرضه محصولات چرمی شترمرغ اصل توسط تاجران و فعالان حوزه چرم در سراسر کشور انجام می شود زیرا چرم شترمرغ یکی از پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین انواع چرم در تولید محصولات چرمی مختلف می باشد.

چرم شترمرغ به دلیل ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی که دارد، برای تولید بسیاری از انواع محصولات چرمی مورد استفاده قرار می گیرد و در حال حاضر بسیاری از صنایع پوشاک در جهان از چرم شترمرغ در تولیدات خود استفاده می نمایند. در ادامه بیشتر راجب ویژگی های این چرم و شرایط خرید و فروش آن صحبت خواهیم نمود.

محصولات چرمی شترمرغ

محصولات چرمی شترمرغ اصل

کارشناسان با تحقیقات و آزمایشات خود بر روی چرم شترمرغ به این موضوع پی برده اند که این چرم علاوه بر برخورداری از رخ زیبا از استحکام و مقاومت بسیار بالایی نیز نسبت به دیگر انواع چرم طبیعی از جمله چرم گاوی برخوردار است.

به همین خاطر نیز می توان از این چرم برای تولید محصولات چرمی مهم از جمله دستکش های مخصوص نیز استفاده نمود.

محصولات چرمی شترمرغ
عرضه محصولات چرمی شترمرغ اصل تنها از مراکز خاص و فروشگاه های معتبر در کشور انجام می شود و البته سایت های معتبری نیز امروزه در زمینه عرضه محصولات چرمی اصل شترمرغ فعالیت کرده و می توان از طریق آن ها نیز اقدام به خرید عمده و یا جزئی انواع محصولات چرمی مورد نیاز خود نمود.

محصولات چرمی شترمرغ

فروش محصولات چرم شترمرغ

به طور کلی خرید محصولات چرم شترمرغ از مراکز مختلفی امکان پذیر است اما نمی توان با اطمینان گفت که تمامی مراکز اقدام به عرضه انواع محصولات اصلی چرم شترمرغ می کنند زیرا بسیار مشاهده شده که در بازار محصولات چرمی غیر اصلی و تقلبی با قیمت های بسیار بالا به مشتریان عرضه شده است.

به همین خاطر نیز توصیه می شود همواره برای خرید محصولات چرمی شترمرغ تنها به نمایندگی های مجاز شرکت های تولید کننده محصولات چرمی و یا سایت های اینترنتی وابسته به شرکت های تولیدی و تاجران معتمد مراجعه نمود و در هنگام خرید نیز تمامی مشخصات چرم و همچنین ویژگی های ظاهری آن را بررسی نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم خام درجه یک

خرید اینترنتی چرم خام درجه یک، از طرف کدام یک از شرکت های فعال در …