خانه / پوست شترمرغ / خرید بهترین پوست شترمرغ با قیمت ارزان

خرید بهترین پوست شترمرغ با قیمت ارزان

بهترین پوست شترمرغ از دام های تولیدی در کشور به دست می آید که بعد از دباغی کردن آماده رنگ آمیزی و تبدیل شدن به یک محصول با کیفیت می شود.

قطعا در اختیار داشتن بهترین کیفیت پوست شترمرغ، سبب خواهد شد تا چرم شترمرغ درجه یک به حد قابل توجه ای به تولید برسد که چرم ارج، یکی از مهم ترین اهدافش در دباغی و تولید همین موضوع قرار دارد.

دباغی پوست شترمرغ

در واقع چرم شترمرغ از پوست شترمرغ به دست می آید و این امر با توجه به طی کردن مراحلی خاص در تهیه پوست شترمرغ در سراسر کشور رخ می‌دهد.

مراحلی مانند کندن پوست شترمرغ، دباغی کردن آن و سپس راست کردن آن است.

بیشتر تولیدی های چرم شترمرغ در ایران با استفاده از بهترین پوست شترمرغ سعی می‌کنند محصولات خود را از نظر کیفیت و قیمت برای فروش در داخل و صادرات چرم به نسبت به سایرین متمایز نمایند و محصولی رقابتی را در سراسر دنیا به نمایش بگذارد.

چرم ارج که در زمینه تولید چرم شترمرغ از بهترین پوست شترمرغ در ایران میباشد توانسته تا محصولات خود را به خارج از کشور صادر کند و نظر خریداران خود را تامین نماید.

مراحل تولید چرم شترمرغ از کندن پوست تا دباغی و رنگ آمیزی آن در تولیدهای پوست شترغ مرغ رخ می دهد.

تولیدی پوست شترمرغ

پوست کراست شترمرغ

پوست کراست شترمرغ از ارزش بیشتری برای خریدار و هم فروشنده برخوردار است، زیرا از خصوصیاتی بیشتری نسبت به پوست خام برخوردار است، مانند:

  • مشخص بودن درجه کیفی پوست کراست
  • صادرات و فروش سریعتر (تقاضا بیشتری در بازار دارد)
  • قابل استفاده برای تولید محصولات چرمی
  • نگهداری راحت تر
  • آسان بودن حمل و نقل

مهم ترین مزیتی که در پوست کراست شترمرغ وجود دارد، این است که کیفیت به شکل سورت بندی کارخانه ای مشخص شده و هر موردی که در گرید بندی مهم بوده، رعایت و بررسی شده است، بنابراین با قطعیت می توان سفارش و یا خرید نمود.

در پوست خام شترمرغ بدلیل خام بودن و مشخص نبودن ایرادات به طور کامل نمی توان بصورت دقیق کیفیت را مشخص و گرید بندی نمود. اما محصول تولیدی در این مرحله کراست آماده است تا تغییرات نهایی بر روی آن اعمال شود و محصول نهایی تولید شود.

آگاهی از قیمت پوست کراست شترمرغ برای تجار و سایر خریداران چرم شکل نگرفته بسیار اهمیت دارد.

به کار بردن بهترین پوست شترمرغ در قیمت گذاری پوست کراست شده تاثیر مستقیم دارد. چرم ارج با استفاده از بهترین پوست شترمرغ، چرمی با کیفیت بالا را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد.

بشتر کارخانجات دباغی پوست خام، سعی می کنند چرم ها را تا مرحله کراست تولید نمایند تا بهره وری بیشتر داشته باشد و فقط طبق سفارشات، چرم کراست را دباغی می نمایند.

قیمت پوست کراست شترمرغ

تبدیل پوست شترمرغ به چرم

بعد از مرحله دباغی کردن بهترین پوست شترمرغ، چرم تولیدی را رنگ آمیزی می کنند. چرم شترمرغ ایرانی بعد از رنگ آمیزی به سایر کشورها صادر می گردد و خریداران زیادی در منطقه و اروپا دارد.

با توجه به قیمت بیشتری که برا ی چرم رنگ شده نسبت به کراست شترمرغ در نظر می گیرند سود بیشتری برای تولید کنندگان در بر دارد.

زیبایی و جذابیت چرم شترمرغ رنگ شده به عنوان یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین فاکتور های جذب مشتری و خریدارن این محصول در داخل و خارج از کشور می باشد.

چرم ارج با استفاده از بهترین پوست شترمرغ در امر تولید و رنگ آمیزی چرم، آماده ارائه محصولات خود به خریداران عمده و صادر کنندگان می باشد.

رنگ آمیزی پوست و چرم شترمرغ آخرین مرحله از آماده سازی چرم برای تولید محصولات مختلف مربوط آن است.

رنگ آمیزی پوست و چرم شترمرغ

خرید بهترین پوست شترمرغ

با توجه به میزان پرورش شترمرغ در ایران، خریداران می توانند بهترین پوست شترمرغ را در داخل کشور خریداری نمایند.

با توجه به شرایط پرورش و همچنین اجرای درست و دقیق جدا کردن پوست شترمرغ و دباغی آن و همچنین رنگ آمیزی در کارگاه های پوست کنی و تولید چرم ، تاجران و خریدارن می توانند با مراجعه به این کارگاه ها انواع پوست و چرم شترمرغ را در کیفیت های گوناگون انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند.

البته برای خرید بهترین پوست شترمرغ از نظر قیمتی می توان از طریق سایت های فروش عمده چرم و پوست شترمرغ استفاده کرد. معمولا خرید ارزان تر پوست و چرم شترمرغ رابطه ی مستقیمی به کیفیت، استجکام و نرمی آن دارد.

اگر به دنبال خرید بهترین پوست شترمرغ با قیمت مناسب هستید چرم ارج بهترین گزینه برای خریداران و تولید کنندگان محصولات چرمی است.

خرید بهترین پوست شترمرغ ارزان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بازار پوست شترمرغ

بازار فروش پوست شترمرغ کراست

با اعلام قیمت پوست شترمرغ کراست در بازار پوست شترمرغ ، فروش محصول به صورت …