خانه / چرم / بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران

بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران

بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران انواع چرم را تولید می کنند و به صورت مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند.

بهترین کارخانه های چرم سازی

کارخانه های چرم سازی مختلفی در سراسر ایران مشغول فعالیت می باشند که بهترین آن ها در تهران قرار دارند. این کارخانه ها چرم را به صورت مستقیم و با قیمت بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند.

وجود کارخانه های مختلف در سراسر کشور موجب شده تا چرم با کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه شود و همچنین در قیمت آن نیز تنوع بسیار بالایی وجود داشته باشد.

چرم هایی که در کارخانه های ایران تولید می شوند، به نسبت سایر کشورهای تولید کننده چرم از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و همین امر موجب شده تا این محصول سهم قابل توجهی از صادرات را به خود اختصاص دهد.

تاریخچه چرم سازی در ایران

با توجه به متون و کتبی که از زمان های گذشته بر جای مانده است، می توان دریافت که تولید چرم در ایران به زمان های بسیار دوری باز می گردد که در نتیجه موجب شده تا ایران از زمان های دور تا به امروز یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین قطب های تولید کننده این محصول به شمار آید.

اولین کارخانه تولید چرم در ایران در سال 1311 در شهر همدان به واسطه اردشیر یگانگی افتتاح گردید. پس از افتتاح اولین کارخانه چرم سازی در بازه زمانی ده سال تعداد کارخانه ها به بیست و دو کارخانه افزایش یافت.

اهمیت چرم سازی در ایران

به علت درآمد و سود مطلوبی که می توان از طریق چرم سازی به دست آورد، این صنعت دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و هست. با گسرش این صنعت در نقاط مختلف کشور می توان علاوه بر اشتغال زایی و سود آوری موجب افزایش صادرات نیز گردد.

از دید صادرکنندگان چرم، صنعت چرم نیاز به توجه بیشتر دارد زیرا می توان با افزایش تولید چرم پوست طبیعی، صادرات چرم را بیشتر نمود.

بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران هر روز سعی و تلاش خود افزایش می دهند تا مشتریان رضایت بیشتری داشته  باشند همچنین کیفیت چرم تولیدی را خود روز به روز بالاتر می برند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم خام درجه یک

خرید اینترنتی چرم خام درجه یک، از طرف کدام یک از شرکت های فعال در …

پاسخی بگذارید